Velká přestávka tak trochu jinak

V rámci projektu Celé Česko čte dětem mají žáci prvního stupně naší školy již třetím rokem možnost účastnit se pravidelného středečního předčítání o velké přestávce. Letošní školní rok jsme začali knihou Neberte nám ptáka Loskutáka od Pavla Brycze a spolu s malou Klárkou Řehořkovou z Prahy 4 jsme prožívali úžasné dobrodružství při záchraně kamaráda, který ji naučil správně mluvit. Poté jsme se několik přestávek věnovali příběhům o mašinkách z knihy Jiřího Kahouna Pohádky na kolejích. Nyní se bavíme nesmrtelnými příhodami svérázného pejska Škubánka a jeho kamarádky Káti od  Hany Lamkové.  Všechny děti, které se středečního předčítání účastní pravidelně, se již těší na první ročník Noci s Andersenem, která  je čeká 31. 3. 2017.