Školní výlet VIII. B

Žáci VIII. B třídy strávili krásné tři dny v Outdoor Resortu Březová na Vysočině, kde pro ně byly připravené nejrůznější sportovně-rekreační aktivity. Při první z nich ve vysokolanovém centru museli prokázat velkou dávku odvahy při překonávání překážek. Díky dobré týmové spolupráci se jim podařilo uniknout ze strašidelné věže Karlštejn a dále pokračovali na lezeckou stěnu, kterou téměř všichni zdolali.

Další den začal týmovou bojovou hrou v Army aréně. Odtud se všichni přesunuli na další stanoviště poněkud komplikovaným způsobem, kdy v týmech posunovali pingpongový míček pomocí korýtek z vodovodních trubek, což vyžadovalo maximální spolupráci a koordinaci pohybů. Následně si poměřili síly ve dvojicích v aktivitě zvané Bungee run a vyzkoušeli si i střelbu z luku. Také cesta strašidelným muzeem nebyla snadná, protože byla plná nástrah v podobě laserových paprsků. Osmáci se však nevzdali a zkoušeli překážky zdolat tak dlouho, dokud se jim to nepodařilo. Den pak zakončili skvělou diskotékou a následnou noční hrou v terénu.

Poslední den žáci zahájili jízdou na raftech, při níž si jednotlivé týmy na vodě zahrály vybíjenou. Pobyt byl zakončený závěrečnou aktivitou v lanovém centru, skokem do prázdna, což byla největší zkouška odvahy. Domů se všichni vraceli unavení, ale velmi spokojení.