Seznamovací výlet žáků 6. ročníku

Kamarády potřebuje každý. A aby nám bylo ve škole dobře, musíme vědět, kam a ke komu patříme. Že je to důležité, to už dávno u nás ve škole víme – a proto již tradičně naši čerství šesťáci vyrazili na seznamovací pobyt na Rusavu. Během tří dnů měli žáci možnost poznat svou novou třídní paní učitelku Mgr. Kateřinu Handlovou, třídního pana učitele Mgr. Bronislava Toboliče a novou paní psycholožku Mgr. Alenu Hrbáčovou. O všeobecnou pohodu se postarala také paní asistentka Mgr. Zuzana Voláková a naposledy před mateřskou dovolenou paní psycholožka Mgr. Barbora Francová. Letní počasí přálo výletům, hrám i koupání v bazénu a doufáme, že v této všehochuti si každý přišel na své. Žáci díky programu i volnému času v přírodě navázali nová přátelství a položili základy společné týmové spolupráce, kterou budou po celé následující čtyři roky ve výuce potřebovat. Děkujeme rodičům, škole a organizátorům zájezdu, že i letos jsme si mohli seznamovací pobyt užít. Našim šesťákům přejeme hodně zdaru ve škole i v budování kamarádství.