Okrskové kolo Mc Donald´s cupu

V úterý 17. 4. 2018 se vybraní žáci I. stupně zúčastnili okrskového kola fotbalového turnaje Mc Donald´s cup v kategorii mladší děti (r. 2008 – 2011). Pořadatelem soutěže byla ZŠ Oskol Kroměříž, přihlášená družstva byla nalosována do dvou skupin. Žáci ZŠ Komenského měli za soupeře ve skupinové fázi dva největší favority na postup – ZŠ Oskol a ZŠ Slovan. Hráli na hranici svých možností, ale po zbytečných chybách dostávali laciné góly a výsledkem byly dvě porážky. V zápase o konečné 5. místo si naše děti přesvědčivým způsobem poradily se ZŠ Zachar (5:2), rozdíl ve skóre mohl být ještě vyšší. V tomto zápase se blýskl hattrickem kapitán Adam Tobolič, výborně zahráli také David Šamko a Michal Štěrba. Děkujeme všem žákům za vzornou reprezentaci školy, mnohem silnějším soupeřům nedali nic zadarmo, v každém zápase bojovali až do poslední minuty.

Výsledky: ZŠ Kroměříž, Komenského nám. – ZŠ Oskol 1:3 (branka A. Tobolič), ZŠ Slovan 2:5 (branky M. Štěrba a D. Šamko).

Zápas o 5. místo: ZŠ Komenského – ZŠ Zachar 5:2 (branky A. Tobolič 3, D. Šamko, M. Štěrba)

Sestava družstva: V. Kubíček- D. Sklenář, J. Šiška, E. Havránková, M. Francek, M. Lukesz, J. Svačina,  A. Tobolič(C), M. Štěrba, D. Šamko.