Obhájené vítězství na mistrovství České republiky

V pátek 23. 6. 2023 se uskutečnilo mistrovství České republiky školních posádek dračích lodí. Z naší školy se do tohoto závodu kvalifikovaly v krajském kole dvě posádky: Svobodníci a Komenda. Svobodníci přijeli obhajovat titul z minulého roku a po vítězství v úvodní rozjížďce postoupili přímo do finále A s absolutně nejrychlejším časem. Ve finále pak nedali nikomu šanci, svůj čas ještě vylepšili a zaslouženě zvítězili a stali se tak dvojnásobnými mistry České republiky.
Komenda se kvalifikovala v úvodních dvou rozjížďkách do finále B, ve kterém získala krásné 9. místo ze 13. přihlášených posádek. Oběma posádkám
gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy. Velké poděkování také patří Tomáši Kahajovi a dalším členům oddílu Kotvy Kvasice za realizaci tréninků a podporu v přípravě na soutěž.
Svobodníci: Lukáš Zuzaňák, Václav Mikuláš, Pavel Pospíšilík, Eduard Lisý, Samuel Lemark, Maxim Lemark, Jan Jarka, Michal Horehleď, Josef Dohnal, Šimon Ořechovský, Tobiáš Salvet
Komenda: Michal Dragon, Denis Novotný, Joshua Šustrik, Eliška Krčálová, Sofie Pokorná, Dominik Stavjaník, Eliška Hůzlová, Ema Kadrnožková, Karolína Němečková, Jan Pospíšil, Jiří Doležal