Ježíškova vnoučata

Žáci VI. B se v letošním roce opět rozhodli udělat radost někomu potřebnému, a proto se zapojili do projektu Ježíškova vnoučata.  S pomocí paní asistentky si vybrali paní Věru, která neměla jednoduchý život a už nikoho nemá. Přispěli malým dárkem, přinesli oplatky, sušenky nebo balíček čaje. Z důvodu hygienických opatření nebylo možné předat balíček osobně a bylo nutné jej poslat poštou. A tak děti napadlo, že by mohly společně pro paní Věru a také ostatní seniory připravit krátkou besídku formou videa, které by si během svátků mohli pustit a „strávit tak se šesťáky“ příjemný večer. Během distanční výuky žáci podle svých možností připravili program a za asistence svých rodičů natočili videa, v nichž recitují básničky, zpívají nebo hrají koledy a písničky.  Snad tato „online besídka“ potěší nejen paní Věru a všechny seniory, kteří ji zhlédnou, ale udělá radost i Vám.