Hrátky s angličtinou

Ve čtvrtek 19. ledna 2017 mezi nás opět zavítali předškoláci, aby se seznámili s naší školou a pomalu se začali připravovat na příští školní rok. Tentokrát jsme si pro ně připravili anglické hrátky.

V první části hodinového programu jim byl průvodcem anglicky mluvící pejsek Patch, který je vzal do džungle, kde si mohli osvojit názvy zvířátek a posléze zazpívat i zatančit Jungle song. Poté si již v malých skupinkách zahráli pexeso na interaktivní tabuli, vyrobili barevného papírového hada či pohráli se slovíčky označujícími barvy a čísla.

Všichni budoucí školáčci si počínali velmi zkušeně a nejednou překvapili paní učitelky tím, co už umí, a proto si právem odnesli domů certifikáty s logem naší školy.

Už se těšíme na příští školičku, která se bude konat ve čtvrtek 16. 3. 2017 a bude přípravou na zápis.