Děti ze školní družiny poznávaly práci policistů

Ve čtvrtek 13. 2. 2020, jsme s I. oddělením školní družiny navštívili Obvodní oddělení Policie České republiky v Kroměříži. Po příchodu se nás ujala nprap. Ing. Barbora Balášová. Hned na začátku exkurze se ukázalo, že většina dětí se na prohlídku velmi těšila a hned se zájmem kladly dotazy. Nejdřív jsme si prohlédli vnitřní prostory oddělení, tedy hlavně celu, která děti velmi zaujala. Podchodem jsme se přesunuli do venkovních prostor policejní stanice, kde přišla ta hlavní zábava. Děti si vyzkoušely, jak je těžká neprůstřelná vesta, vyzkoušely si přilbu a opravdová pouta, potěžkaly obušek. Na závěr se dokonce projely policejním autobusem nebo mohly nasednout na policejní motorku. Děti byly nadšené, a nejen kluci byli ve svém živlu. Chtěli bychom ještě jednou poděkovat všem policistům, kteří se našim dětem věnovali.

I. oddělení ŠD