Anglická školička pro předškoláky

Ve čtvrtek 20. 1. 2022 se přišli do školy podívat naši budoucí žáčci, protože se zúčastnili tradiční anglické školičky určené pro děti, které se chystají k zápisu. Během odpoledne věnovaného anglickému jazyku se všichni seznámili s pejskem jménem Patch, ten je provedl džunglí a představil jim zvířátka, jež tam žijí. Společně jsme si pak zazpívali Jungle song, pokračovali v hraní si s angličtinou, čísly a pastelkami, vybarvili jsme si zvířátka a zahráli pexeso na tabuli. Domů si děti odnesly vlastnoručně vyrobeného hada a diplom za to, jak byly šikovné.

Věříme, že se dětem a jejich rodičům u nás líbilo, a těšíme se na všechny při další školičce, která se uskuteční 10. 3. 2022 a bude zaměřena na přípravu na zápis.