Certifikát Quality Label

Naše škola je již 4. rokem zapojena v projektech eTwinning, což je mezinárodní spolupráce se školami v rámci Evropské unie. Jedním z těchto projektů byl velikonoční projekt eTwinEaster Fun, na kterém v loňském školním roce pracovali  žáci 4. ročníku (letošní páťáci) spolu se svými učitelkami Aj Janou Hroncovou, Renatou Večerkovou a třídní učitelkou Jitkou Jakšlovou.  Naše zdařilá spolupráce s Velkou Británií, Belgií, Bulharskem, Polskem, Rumunskem, Litvou, Itálií, Ukrajinou a Slovenskem byla vybrána Národním podpůrným střediskem pro eTwinning  jako jeden z nejúspěšnějších českých projektů. Významné ocenění  certifikát Quality Label jsme počátkem října převzali na Národní konferenci eTwinningu v Praze.

Nebyly nalezeny žádné obrázky