Den bezpečnějšího internetu

V úterý 6. února 2018 si i naše škola připomněla Den bezpečnějšího internetu, který si každoročně klade za cíl angažovat všechny online uživatele k aktivitám směrujícím k lepšímu internetovému prostředí, a to bez rozdílu věku. Jednou z akcí, kterých jsme se účastnili, byla beseda na téma bezpečného internetu v Knihovně Kroměřížska pro žáky VI. A.

Žáci se sice tvářili, že jsou jim informace známé, leč v době, v níž žijeme a trávíme tolik času na internetu, není na škodu být opakovaně informován o úskalích, která online prostředí skrývá.

Při počítání lajků bychom měli brát v úvahu heslo letošního Dne bezpečnějšího internetu, které zní: Tvořte, připojte se a sdílejte s respektem – lepší internet začíná u každého z vás!