2024-04-28 Velká Británie – zájezd Velká Británie – zájezd 28 dubna - 3 května Velká Británie – zájezd
8:00 - 10:45 NEJ třída na škole – primárně preventivní program D-sdružení pro žáky IV. A 29 dubna - 8:00 - 10:45 NEJ třída na škole – primárně preventivní program D-sdružení pro žáky IV. A 50Kč
14:00 - 15:00 Lezecká stěna TJ Slavia – 2. oddělení ŠD 29 dubna - 14:00 - 15:00 Lezecká stěna TJ Slavia – 2. oddělení ŠD
8:00 - 10:45 NEJ třída na škole – primárně preventivní program D-sdružení pro žáky IV. B 30 dubna - 8:00 - 10:45 NEJ třída na škole – primárně preventivní program D-sdružení pro žáky IV. B 50Kč
8:00 - 12:00 Návštěva dopravního hřiště – žáci IV. A 2 května - 8:00 - 12:00 Návštěva dopravního hřiště – žáci IV. A
8:00 - 12:00 Návštěva dopravního hřiště – žáci IV. B 3 května - 8:00 - 12:00 Návštěva dopravního hřiště – žáci IV. B
2024-05-07 Bajky – program pro žáky III. třídy Bajky – program pro žáky III. třídy 7 května Bajky – program pro žáky III. třídy
2024-05-07 Pevnost poznání Olomouc- exkurze pro žáky VII. A Pevnost poznání Olomouc- exkurze pro žáky VII. A 7 května Pevnost poznání Olomouc- exkurze pro žáky VII. A
2024-05-07 Dinosauři – program pro žáky I. třídy Dinosauři – program pro žáky I. třídy 7 května Dinosauři – program pro žáky I. třídy
2024-05-10 Letem světem… – výstava výtvarných prací žáků Letem světem… – výstava výtvarných prací žáků 10 května - 7 června Letem světem… – výstava výtvarných prací žáků
16:00 - 17:00 Vernisáž výstavy Letem světem… 10 května - 16:00 - 17:00 Vernisáž výstavy Letem světem…
2024-05-10 Letem světem… – výstava výtvarných prací žáků Letem světem… – výstava výtvarných prací žáků
2024-05-13 Škola v přírodě Nový Hrozenkov – pro žáky 5. ročníku Škola v přírodě Nový Hrozenkov – pro žáky 5. ročníku 13 května - 17 května Škola v přírodě Nový Hrozenkov – pro žáky 5. ročníku
8:30 - 10:00 Jak se loví gorila – hudebně divadelní představení pro žáky 1.-4. ročníku 13 května - 8:30 - 10:00 Jak se loví gorila – hudebně divadelní představení pro žáky 1.-4. ročníku 70Kč
2024-05-14 Voda – projekt pro žáky 6. ročníku Voda – projekt pro žáky 6. ročníku 14 května Voda – projekt pro žáky 6. ročníku
2024-05-15 Multikulturalita – projekt pro žáky VII. A Multikulturalita – projekt pro žáky VII. A 15 května Multikulturalita – projekt pro žáky VII. A
2024-05-15 Soutěž mladých zdravotníků Soutěž mladých zdravotníků 15 května Soutěž mladých zdravotníků
2024-05-17 Multikulturalita – projekt pro žáky VII. B Multikulturalita – projekt pro žáky VII. B 17 května Multikulturalita – projekt pro žáky VII. B
2024-05-19 Cyklokurz – pro žáky 6. ročníku Cyklokurz – pro žáky 6. ročníku 19 května - 20 května Cyklokurz – pro žáky 6. ročníku
2024-05-10 Letem světem… – výstava výtvarných prací žáků Letem světem… – výstava výtvarných prací žáků
2024-05-20 Tajemství naší knihovny – program pro žáky VI. B a VII. B Tajemství naší knihovny – program pro žáky VI. B a VII. B 20 května Tajemství naší knihovny – program pro žáky VI. B a VII. B
2024-05-20 Škola v přírodě Koryčany – pro žáky IV. B Škola v přírodě Koryčany – pro žáky IV. B 20 května - 24 května Škola v přírodě Koryčany – pro žáky IV. B
10:30 - 11:30 Princezna Květinka plakala – návštěva divadelního představení pro žáky IV. A 21 května - 10:30 - 11:30 Princezna Květinka plakala – návštěva divadelního představení pro žáky IV. A
2024-05-22 Osvětim – exkurze pro žáky 9. ročníku Osvětim – exkurze pro žáky 9. ročníku 22 května Osvětim – exkurze pro žáky 9. ročníku
8:55 - 10:45 Termokamery – projekt pro žáky 9. ročníku 22 května - 8:55 - 10:45 Termokamery – projekt pro žáky 9. ročníku
9:00 - 10:00 Kluk z plakátu – návštěva divadelního představení pro žáky 1., 2., 3. a 5. ročníku 22 května - 9:00 - 10:00 Kluk z plakátu – návštěva divadelního představení pro žáky 1., 2., 3. a 5. ročníku
2024-05-23 Školička pro budoucí prvňáčky Školička pro budoucí prvňáčky 23 května Školička pro budoucí prvňáčky
10:00 - 11:40 Termokamery – projekt pro žáky VIII. B 23 května - 10:00 - 11:40 Termokamery – projekt pro žáky VIII. B
13:30 - 15:30 Roztančená družina – projektové odpoledne 23 května - 13:30 - 15:30 Roztančená družina – projektové odpoledne
2024-05-24 Dračí lodě – soutěž družstev žáků 2. stupně Dračí lodě – soutěž družstev žáků 2. stupně 24 května Dračí lodě – soutěž družstev žáků 2. stupně
8:00 - 9:40 Termokamery – projekt pro žáky VIII. A 24 května - 8:00 - 9:40 Termokamery – projekt pro žáky VIII. A
9:00 - 13:00 Dny hasičů – projekt pro žáky 1. stupně a 6.-7. ročníku 24 května - 9:00 - 13:00 Dny hasičů – projekt pro žáky 1. stupně a 6.-7. ročníku
2024-05-10 Letem světem… – výstava výtvarných prací žáků Letem světem… – výstava výtvarných prací žáků
2024-05-28 Školní výlet VI. A do Rožnova pod Radhoštěm Školní výlet VI. A do Rožnova pod Radhoštěm 28 května Školní výlet VI. A do Rožnova pod Radhoštěm
2024-05-29 Populární píseň – školní kolo pěvecké soutěže pro žáky 2. stupně Populární píseň – školní kolo pěvecké soutěže pro žáky 2. stupně 29 května Populární píseň – školní kolo pěvecké soutěže pro žáky 2. stupně
14:00 - 15:30 Ptáci stěhováci – filmové představení pro ŠD 29 května - 14:00 - 15:30 Ptáci stěhováci – filmové představení pro ŠD
2024-05-30 Zájezd žákovského parlamentu do Prahy Zájezd žákovského parlamentu do Prahy 30 května Zájezd žákovského parlamentu do Prahy
2024-05-30 Školní výlet VII. B do Prahy Školní výlet VII. B do Prahy 30 května Školní výlet VII. B do Prahy
13:00 - 16:00 Lesopark Barbořina – 1. a 2. odd. ŠD 30 května - 13:00 - 16:00 Lesopark Barbořina – 1. a 2. odd. ŠD
2024-05-31 Den dětí – pro žáky 1. stupně Den dětí – pro žáky 1. stupně 31 května Den dětí – pro žáky 1. stupně
2024-05-31 EURO – projekt pro žáky 2. stupně EURO – projekt pro žáky 2. stupně 31 května EURO – projekt pro žáky 2. stupně
21 května - 10:30 - 11:30 Princezna Květinka plakala – návštěva divadelního představení pro žáky IV. A
22 května - 9:00 - 10:00 Kluk z plakátu – návštěva divadelního představení pro žáky 1., 2., 3. a 5. ročníku