2024-04-02 Den knihy – program pro žáky I. třídy Den knihy – program pro žáky I. třídy 2 dubna Den knihy – program pro žáky I. třídy
17:00 - 17:30 Informační schůzka k zájezdu do Velké Británie 2 dubna - 17:00 - 17:30 Informační schůzka k zájezdu do Velké Británie
2024-04-03 Matematická olympiáda – okresní kolo Matematická olympiáda – okresní kolo 3 dubna Matematická olympiáda – okresní kolo
2024-04-03 Pevnost poznání – exkurze pro žáky VII. B Pevnost poznání – exkurze pro žáky VII. B 3 dubna Pevnost poznání – exkurze pro žáky VII. B
10:00 - 11:00 Jedna škola – jeden svět – výukový program pro žáky III. třídy 3 dubna - 10:00 - 11:00 Jedna škola – jeden svět – výukový program pro žáky III. třídy
13:00 - 14:45 Dopravní hřiště – 2. oddělení ŠD 3 dubna - 13:00 - 14:45 Dopravní hřiště – 2. oddělení ŠD
14:00 - 15:00 Lezecká stěna TJ Slavia – 1. oddělení ŠD 3 dubna - 14:00 - 15:00 Lezecká stěna TJ Slavia – 1. oddělení ŠD
2024-04-05 PRE-ČTE-Š – projekt prevence a čtenářské gramotnosti pro žáky VIII. B PRE-ČTE-Š – projekt prevence a čtenářské gramotnosti pro žáky VIII. B 5 dubna PRE-ČTE-Š – projekt prevence a čtenářské gramotnosti pro žáky VIII. B
2024-04-05 Turnaj ve stolním tenise – okresní kolo Turnaj ve stolním tenise – okresní kolo 5 dubna Turnaj ve stolním tenise – okresní kolo
2024-04-08 Záchranáři – beseda pro žáky III. B Záchranáři – beseda pro žáky III. B 8 dubna Záchranáři – beseda pro žáky III. B
2024-04-09 Žákovské zastupitelstvo města Kroměříž Žákovské zastupitelstvo města Kroměříž 9 dubna Žákovské zastupitelstvo města Kroměříž
2024-04-09 Dějepisná olympiáda – krajské kolo Dějepisná olympiáda – krajské kolo 9 dubna Dějepisná olympiáda – krajské kolo
2024-04-09 Prstem po mapě – program pro žáky IV. A Prstem po mapě – program pro žáky IV. A 9 dubna Prstem po mapě – program pro žáky IV. A
14:00 - 18:00 Zápis do 1. ročníku základního vzdělávání 9 dubna - 14:00 - 18:00 Zápis do 1. ročníku základního vzdělávání
2024-04-10 Výstava SEVA, Holešov – exkurze pro žáky I. třídy Výstava SEVA, Holešov – exkurze pro žáky I. třídy 10 dubna Výstava SEVA, Holešov – exkurze pro žáky I. třídy
14:00 - 18:00 Zápis do 1. ročníku základního vzdělávání 10 dubna - 14:00 - 18:00 Zápis do 1. ročníku základního vzdělávání
2024-04-12 Hustej net – preventivní program D-sdružení pro žáky III. třídy Hustej net – preventivní program D-sdružení pro žáky III. třídy 12 dubna Hustej net – preventivní program D-sdružení pro žáky III. třídy
2024-04-16 Beseda se spisovatelkou Mirkou Salajkovou pro žáky III. třídy Beseda se spisovatelkou Mirkou Salajkovou pro žáky III. třídy 16 dubna Beseda se spisovatelkou Mirkou Salajkovou pro žáky III. třídy
2024-04-16 Návštěva družební školy v Nitře Návštěva družební školy v Nitře 16 dubna - 17 dubna Návštěva družební školy v Nitře
2024-04-16 Výstava SEVA, Holešov – exkurze pro žáky II. B Výstava SEVA, Holešov – exkurze pro žáky II. B 16 dubna Výstava SEVA, Holešov – exkurze pro žáky II. B
2024-04-17 Minifotbal – okresní turnaj Minifotbal – okresní turnaj 17 dubna Minifotbal – okresní turnaj
14:00 - 15:30 Trollové 3 – filmové představení pro ŠD 17 dubna - 14:00 - 15:30 Trollové 3 – filmové představení pro ŠD
2024-04-18 PRE-ČTE-Š projekt prevence a čtenářské gramotnosti pro žáky VIII. A PRE-ČTE-Š projekt prevence a čtenářské gramotnosti pro žáky VIII. A 18 dubna PRE-ČTE-Š projekt prevence a čtenářské gramotnosti pro žáky VIII. A
2024-04-19 Star Dance – program pro žáky 4.-5. ročníku Star Dance – program pro žáky 4.-5. ročníku 19 dubna Star Dance – program pro žáky 4.-5. ročníku
2024-04-19 Slon a mravenec – program pro žáky I. třídy Slon a mravenec – program pro žáky I. třídy 19 dubna Slon a mravenec – program pro žáky I. třídy
2024-04-19 Den Země – exkurze do Rymic pro žáky II. A a II. B Den Země – exkurze do Rymic pro žáky II. A a II. B 19 dubna Den Země – exkurze do Rymic pro žáky II. A a II. B
2024-04-22 Den Země – program pro žáky 4. – 5. ročníku Den Země – program pro žáky 4. – 5. ročníku 22 dubna Den Země – program pro žáky 4. – 5. ročníku
2024-04-24 Den Země – program pro žáky III. třídy na Velkém náměstí Den Země – program pro žáky III. třídy na Velkém náměstí 24 dubna Den Země – program pro žáky III. třídy na Velkém náměstí
2024-04-24 Malý princ – program pro žáky 1. – 2. ročníku Malý princ – program pro žáky 1. – 2. ročníku 24 dubna Malý princ – program pro žáky 1. – 2. ročníku
2024-04-25 Soutěž ve šplhu pro žáky 1. stupně Soutěž ve šplhu pro žáky 1. stupně 25 dubna Soutěž ve šplhu pro žáky 1. stupně
2024-04-25 Malý princ – program pro žáky IV. A Malý princ – program pro žáky IV. A 25 dubna Malý princ – program pro žáky IV. A
2024-04-26 Floristika – okresní kolo soutěže Floristika – okresní kolo soutěže 26 dubna Floristika – okresní kolo soutěže
2024-04-28 Velká Británie – zájezd Velká Británie – zájezd 28 dubna - 3 května Velká Británie – zájezd
8:00 - 10:45 NEJ třída na škole – primárně preventivní program D-sdružení pro žáky IV. A 29 dubna - 8:00 - 10:45 NEJ třída na škole – primárně preventivní program D-sdružení pro žáky IV. A 50Kč
14:00 - 15:00 Lezecká stěna TJ Slavia – 2. oddělení ŠD 29 dubna - 14:00 - 15:00 Lezecká stěna TJ Slavia – 2. oddělení ŠD
8:00 - 10:45 NEJ třída na škole – primárně preventivní program D-sdružení pro žáky IV. B 30 dubna - 8:00 - 10:45 NEJ třída na škole – primárně preventivní program D-sdružení pro žáky IV. B 50Kč
8:00 - 12:00 Návštěva dopravního hřiště – žáci IV. A 2 května - 8:00 - 12:00 Návštěva dopravního hřiště – žáci IV. A
8:00 - 12:00 Návštěva dopravního hřiště – žáci IV. B 3 května - 8:00 - 12:00 Návštěva dopravního hřiště – žáci IV. B